ТОП-5 найдорожчих квітів у світі

Думаєте, історія про “алєнькій цвєточєк” – всього лише дитяча казка? Зовсім ні. Щоб роздобути деякі екземпляри, знадобиться цілий статок. Які ж вони – найдорожчі в світі квіти?

Щоб купити Shenzhen Nongke – штучно виведений рідкісний різновид орхідеї – доведеться заплатити більше, ніж $ 200 тисяч. І це не дивно: над її створенням селекціонерів працювали довгі 8 років. На сьогоднішній день це найдорожчий квітка в світі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Друге місце в рейтингу рекордно дорогих квітів займає також орхідея – сорт «Золото Кінабалу». Її вартість – понад $ 5 тисяч. Це не тільки дорога, але й дуже рідкісна квітка. Вважається, що вона приносить радість всім, хто побачить її хоча б раз в житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

Медінілла – химерна рослина, що складається з безлічі ніжно-рожеві грон. Виростає в Африці і Азії. Вартість однієї квітки сягає $ 150.

 

 

 

 

 

 

 

 

Неймовірно ніжна троянда сорту Sweet Juliet обійдеться любителям від $ 25 за квітку. Що зовсім недорого, адже на створення рослини англійський селекціонер Девід Остін витратив цілих 25 років і більше $ 15 мільярдів. Особливість квітки – ніжний персиковий відтінок, невеликі бутони і ніжний аромат.

 

 

 

 

 

 

 

Завершує п’ятірку найкрасивіша троянда в світі «П’єр де Ронсар», або, як її називають в народі, райська троянда. Середній цінник за одну квітку становить близько $ 20.

 

 

 

 

 

 

 

 

Хочете порадувати улюблених самими ексклюзивними та прекрасними букетами? Для цього необов’язково перетинати півсвіту в гонитві за рідкісними екземплярами. Квіти, подаровані від чистого серця, – найдорожчий!

З любов’ю до клієнтів, Доставка квітів Хмельницький

 

Каталог квітів

Related posts

 • Свежие новости

  • Дари зими

   Холодна красуня щедра на дари: прогулянки по снігу, білосніжні пейзажі, свята й подарунки. Наш магазин

  • Подарунки для всіх

   Замовляючи букет до свята в сервісі доставки квітів у Хмельницькому, ви теж отримуєте подарунки! Купивши

  • Сюрприз 14 лютого

   Доставка квітів у Хмельницькому пропонує Вам не просто подарувати букет в День всіх закоханих, а