Які квіти у Хмельницькому потрібно дарувати дівчатам

Доставка квітів Хмельницький
Дівчата люблять квіти – це заперечувати ніхто не стане. Всі хлопці хоча б раз в житті дарували квіти, але що робити, якщо банальні троянди або лілії починають набридати? Для цього необхідно звернутися до азбуки флористики і дізнатися, яку рослина що позначає.
  • троянди
Троянди – класичні квіти, які прийнято дарувати на перше побачення і на будь-яке свято. На першій стадії знайомства прийнято дарувати одну білу або рожеву троянду. Роза – це символ любові і пристрасті.
  • лілії
Лілії – ніжні квіти, які говорять про інтерес, симпатії і захопленні. Тільки лілії мають специфічний запах, який не всім до душі.
  • гербери
Гербери – символізують гарний настрій, скромність і таємну закоханість. Ці квіти можна подарувати дівчині на початку знайомства.
  • орхідеї
Орхідеї – символ любові і вишуканості. Вони уособлюють мрії, шарм і легкість.
  • іриси
Іриси і хризантеми – це універсальні квіти, які можна дарувати на будь-який випадок. Іриси уособлюють віру, надійність і мудрість. Хризантеми – це квіти веселощів, любові та гарного настрою.
  • тюльпани
Тюльпани – символізують щастя, щиру любов і симпатію до протилежної половинці.
  • ромашки
Ромашки – багато дівчат люблять польові квіти, які символізують романтичність, юність, невинність і довірливість.
Купити квіти у Хмельницькому з доставокю дуже просто
Не тільки квіти, а й їх колірна гамма може розповісти багато про що. Складаючи букет, можна по-різному комбінувати кольори, розповівши дівчині про свої глибокі почуття.
Білий колір – символ чистоти, невинності і доброти. Білі квіти ненав’язливі і нейтральні. Червоний колір – символ любові, пристрасті, вогню. Червоні квіти ідеально підійдуть коханій дівчині. Жовтий колір помилково асоціюють з розлукою, але це не так. Насправді жовті квіти символізують щастя, радість, гарний настрій і сонце. Тільки не потрібно експериментувати з цим кольором, особливо, якщо ти не знаєш – як твоя дівчина відноситься до жовтого кольору. Рожевий колір символізує чисту і ніжну любов до другої половинки. Рожеві квіти – універсальні, тому їх можна дарувати будь-якій жінці, незалежно від віку. Помаранчевий колір – символ щастя, свята і багатства. Тільки не всі дівчата нормально сприймають квіти оранжевого кольору.
Чи не останню роль грає кількість квітів у букеті:
Одну квітку можна подарувати, якщо дівчина є для тебе сенсом життя.
Три квітки говорять про те, що ти готовий йти за дівчиною на край світу.
П’ять квітів можна подарувати, якщо ти хочеш освідчитися дівчині в коханні.
Сім квітів дарують ученицям.
Дев’ять скажуть, що дівчина для тебе, як друг.
Виявляється, що 9 білих троянд – це не символ любові, а визнання в міцну дружбу.Гарні троянди
Коли купуєте квіти, звертайтк на їх зовнішній вигляд – вони повинні бути свіжими. На розах не повинно бути блискіток або фарби – це говорить про несвіжісьі букета. На пелбстках не має бути зморшок.
Насправді, не важливо – який ви оберете букет, головне подарувати його від душі. Тим більше, що мало хто з жінок знає про мову квітів.
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)